Nasze realizacje
Krzesełko schodowe dla osób niepełnosprawnych i starszych platforma-schodowa-ascendor-plg7-budynek-mieszkalny-swiecie-03 platforma-przyschodowa-vimec-v64-malbork-06 platforma-schodowa-ascendor-plg7-budynek-mieszkalny-swiecie-05
WordTube
Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

O nas

Firma Happy-Lifts została stworzona, aby pomagać społeczeństwu w życiu codziennym. Tym, którzy mają problemy z przemieszczaniem się pomiędzy poziomami w budynkach użyteczności publicznej bądź w domach prywatnych. Problemami są głównie schody, a w wielu przypadkach przeszkodę stanowi przejście z sypialni do łazienki. Właśnie dla tych osób powstała firma Happy–Lifts. Nazwa to składowa dwóch słów „Happy” (szczęśliwy, zadowolony, radosny) oraz „Lifts” (winda, dźwig, wnieść i dźwigać).

 

Przez ostatni rok pomogliśmy ponad 100 osobom, które dzięki naszym produktom cieszą się z życia we własnym domu! Pomagamy dopasować urządzenia schodowe do potrzeb oraz zasobności portfela klientów. Przyczyniliśmy się do zlikwidowania wielu barier architektonicznych. Jesteśmy grupą ludzi, dla których radość naszych klientów są najważniejsze! Najbardziej nam zapada w pamięci ich uśmiech, gdy widzimy, z jaką radością używają naszych urządzeń.

 

Urządzenia schodowe znajdujące się w naszej ofercie mają na celu pomóc osobom starszym oraz poruszającym się na wózkach. Systematycznie oferta będzie rozbudowywana o inne produkty, które pozwolą łatwiej poruszać się po domu, ulicach, miejscach użyteczności publicznej. Od października 2011 roku nasza firma będzie przystosowywać samochody dla osób niepełnosprawnych.

 

Jeśli słyszeliście Państwo o innych rozwiązaniach, których brakuje na polskim rynku, zapraszamy do napisania do nas. Z przyjemnością zastanowimy się, jak sprowadzić dany produkt do Polski i udostępnić go szerszej rzeszy osób.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

.